Standart Pompa
Fiyat Listeleri
Hidrofor Pompa

  

  

 
 
 

 

 
HAKKIMIZDA
 

Aksu Mühendislik, Pompa ve Hidrofor Sistemleri Ltd. Şti.,2004 yılı Mart ayında, su pompaları , hidroforlar , kızgın yağ pompaları , vakum .... ve her türlü projelere uygun pompalar imal ettirip pazarlamayı hedef almış ve bu düşünceden hareketle Türkiye'de ve dünyada tanınmış bir marka ve konusunda lider olan Standart Pompa ile bayiilik anlaşması papmış bu konuda yapılan anlaşma gereği Türkiye'de toptancı bayii statüsünü gerçekleştirmiştir.

Stoklarında devamlı ikiyüzün üzerinde her çeşit pompa bulundurması ve devamlı müşterilerimize çapımıza hizmeti olan bilgisayar ortamın da her türlü çözümleri teknik kadro ile gerçekleştirmeyi görev edinmiştir.Firmamız bölgemiz ihtiyacı olan ürünleri satış programına almayı devamlı hadefleri arasına almış yine konusunda lider olan Dünya Markası APV plakalı ısı değiştiricilerii tüm fabrika , jeotermal tesisler ve gıda tesislerinin hizmetine sunmuştur.Bu hizmetlerimiz sürekli devam edecektir.
Aksu müşterilerine hizmeti görev bilir.Mühendis kadrosu güçlü altyapısı ve tecrübesi ile pompa ve plakalı ısı esanjarü ihtiyacı olduğunda bilgisayar ortamında seçim yaparak müşterilerine en uygun ürünü seçer.Gerektiğinde müşterinin tesislerinde inceleme ve keşif yaparak enerji tasarrufu ve fiyat avantajı olucak şekilde alternatif çözümler üreterek müşterilerine hizmet sunar
..