CHLF Serisi

CHL / CHLF / CHLF(T)

Yatay milli çok kademeli paslanmaz çelik santrifüj pompalar

Özellikleri:
CHLF Serisi pompalar yatay milli çok kademeli paslanmaz çelik malzemeli santrifüj tipte pompalardır. CHL/CHLF pompaların elektrik motorları IE2 ve IE3 sınıfı yüksek verimli motorlar olup IP55 koruma derecesine ve F sınıfı izolasyona sahiptir. 2,2 kW güce kadar monofaze elektrik motor opsiyonu da bulunmaktadır.
Standart olarak -15C ile 70°C arasında sıcaklık aralığına sahip temiz akışkanların pompalanması için uygundur. İsteğe göre 110°C dereceye kadar sıcak su için uygun olan modelleri de vardır.
Katı partikül veya elyaf içermeyen, temiz, yanıcı ve patlayıcı olmayan akışkanlar ,kaynak-maden suyu, yumuşak su, saf su, bitkisel yağ ve diğer hafif kimyasal sıvılar CHLF(T) serisiyle basılabilmektedir.
Taşınacak sıvının yoğunluğu veya viskozitesi sudan daha büyük olduğunda, motor gücünün normalden büyük seçilmesi gerekir. Basılacak sıvının pompa için uygun olup olmadığı birçok faktöre bağlıdır, bunların arasında en önemlilerinden biri klor içeriği olmakla birlikte pH değeri, sıcaklık, solvent ve yağ içeriği de önemli faktörlerdendir.
Uygulamalar:
Klima sistemleri
Soğutma sistemleri, chiller uygulamaları
Endüstriyel yıkama ve OEM uygulamaları
Filtrasyon ve su arıtma (reverse osmoz)
Topraksız tarım uygulamaları
Gübreleme makinaları
Baca gazı arıtma ve scrubber sistemleri vb. olmak üzere CHLF(T) model pompalar yaygın olarak endüstriyel sahalarda tercih edilir.

Ürün Broşürleri

Created